Jacy jesteśmy?

„Napisalibyśmy najchętniej, że otworzyliśmy salon z pasji do optyki… ale to nie byłaby do końca prawda. Salon Optyczny „Malachit” tworzą ludzie, którzy chcą zmieniać świat na lepsze. Ba, sprawiać, żebyśmy ten świat widzieli lepiej. Wyraźniej. I czuli się w nim dobrze”.

Zabrzmi to górnolotnie, ale tak – niesiemy pomoc ludziom. Tym, którzy borykają się z wadami wzroku i niedowidzeniem oraz tym, którzy chcą dobrze wyglądać. Okulary są dzisiaj elementem naszej garderoby i oprócz tego, że poprawiają nasze widzenie, podkreślają też styl.

Nasz asortyment jest bardzo bogaty. Jeśli nie mamy w salonie okularów, które idealnie pasowałyby do danej osoby – zamawiamy je do naszej przymierzalni. 

Sam też możesz to zrobić! A później poprosić naszą stylistkę o pomoc w wyborze. Podpowiemy Ci, jakie okulary będą pasować do codziennych stylizacji lub pozwolą na zbudowanie fajnego wizerunku.

W naszym salonie wykonujemy także profesjonalne badanie wzroku, jak również naprawy wszelkiego rodzaju. Nie mówimy o wysokiej jakości obsługi, bo to dla nas oczywiste. Dla nas liczą się relacje. I przede wszystkim ludzie. Zapraszamy!

Pani Justyna to profesjonalistka. Potrafi doskonale dobrać nie tylko szkła korekcyjne, ale również i oprawki. Jestem przeszczęśliwa, że trafiłam do tak cudnej Pani Optyk, której pozytywna energia udziela się każdemu wokół niej. Gorąco polecam!
Natalia Ochlak
Po długich poszukiwaniach odpowiednich oprawek znalazłam je właśnie w optyku Malachit. Wspaniała obsługa, pełen profesjonalizm. Z przyjemnością przychodzi się do miejsca z tak przyjazną atmosferą. Pani Justyna służy dobrą radą i pomaga dokonać jak najlepszego wyboru. Polecam serdecznie! 🙂
Wiktoria Jakubowska
Bardzo sympatycznie i profesjonalnie ❤️ polecam wszystkim 🤓 ja również miałam długą listę odwiedzonych salonów i niepowodzeń zanim trafiłam tutaj i teraz nie wyobrażam sobie kupować okularów w innym miejscu 😁
Katarzyna Sroka

Jesteśmy partnerami

Karta Dużej
Rodziny

Honorujemy Kartę Dużej rodziny - system zniżek i dodatkowych uprawnień dla rodzin 3+:

Gdańska
Karta Mieszkańca

Jesteśmy partnerem
Gdańskiej Karty Mieszkańca.

Kino
Kobiet

Jesteśmy Partnerem Kina Kobiet, które dobiera ciekawe filmy do żeńskiej widowni.

Współpracujemy z najlepszymi producentami